Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Республикалық онлайн - влогтар байқауы
"Менің үй жануарым: жауапкершілік және қамқорлық"
2023 жылдың 15 қарашасы мен 1 желтоқсаны аралығында Қостаай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданының білім бөлімінің Тоғызақ жалпы білім беретін мектебі" КММ ЮНЕСКО Клубтарының Қазақстандық Ұлттық Федерациясымен бірлесіп үй жануарлары күніне арналған "My PET: жауапкершілік және Қамқорлық" атты республикалық онлайн – влог конкурсын өткізді.
Іс-шараның мақсаты-қоғамның назарын Үй жануарларына, олардың әл-ауқаты мен құқықтарына аудару, Үй жануарларына деген жауапкершілікті, қамқорлық пен сүйіспеншілікті насихаттайтын жағымды және ақпараттық мазмұн құру.
Конкурсқа республиканың білім беру мектептерінің, мектептен тыс ұйымдарының 1-11 сынып оқушыларының 62 жұмысы ұсынылды.
Байқау 4 номинация бойынша өткізілді:
 1. "Менің жүнді досым" номинациясы. Жануардың конкурсқа қатысушының өмірін қалай жақсы жаққа өзгерткені туралы бейне әңгіме.
 2. "Мен қаңғыбас жануарлар мәселесін қалай шешуге болатынын білемін"номинациясы. Өз аймағындағы қаңғыбас жануарлар проблемасының ауырлығын түсініп қана қоймай, оны шешуге белсенді және шығармашылық үлес қосуға тырысатындар үшін бірегей платформа болып табылатын бейне әңгіме. Қатысушылар қаңғыбас жануарлардың санын азайтуға және олардың аймақтағы өмірін жақсартуға көмектесетін ең жақсы идеялар мен шешімдерді ұсына алады.
 3. "Өлтіруші немқұрайлылық" номинациясы. Бұл "қоғамның жамандығымен"қалай күресуге болады. Қоғамның назарын жануарларға қатыгездікке әкелетін әлеуметтік немқұрайлылықтың күрделі мәселесіне аударуға арналған бейне әңгіме.
 4. "Оң мысал" номинациясы жұқпалы. Қатысушылар басқа адамдарға жануарларға деген сүйіспеншілік пен құрмет сезімін оятуға көмектескен бірегей оқиғаларымен, әдістерімен және идеяларымен бөлісе алатын бейне әңгіме
Байқау қорытындысы бойынша үздік жұмыстар анықталды. Жеңімпаздар грамоталармен марапатталды

1 каз

2 каз